TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH OD A DO Z

STRONA INTERNETOWA TO WIZYTÓWKA TWOJEJ MARKI I JEDEN Z GŁÓWNYCH CZYNNIKÓW

DECYDUJĄCYCH W ETAPIE SPRZEDAŻY. ESTETYCZNA, SPÓJNA, PRZEJRZYSTA STRONA TO PIERWSZY KROK DO POZYSKANIA NOWEGO KLIENTA. TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH DOPASOWANYCH DO BRANŻY I KONKRETNEGO BIZNESU – TO NASZA SPECJALNOŚĆ.

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od 8 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam realizować projekty stron internetowych w nowoczesnej technologii, która jest przyjazna wyszukiwarce Google pod kątem późniejszego pozycjonowania strony czy sklepu. Indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalna obsługa zapewni, że finalny produkt będzie idealnie dopasowany pod wymogi klienta.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę na wykonanie strony www?

  • Do każdego realizowanego projektu wdrażamy jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią tzn. CMS. Pozwoli Ci to na samodzielne edytowanie każdej z zakładek na Twojej stronie oraz umieszczenie informacji dotyczących oferty, czy danych kontaktowych.
  • Zajmujemy się budowaniem profesjonalnych i intuicyjnych sklepów internetowych – łatwych w obsłudze i przyjaznych użytkownikom.
  • Nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów i przypadkowych rozwiązań – zawsze personalizujemy stronę do potrzeb zleceniodawcy.
  • Każda budowana strona jest responsywna (RWD) czyli dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych tj. tablety, smartfony.
  • Optymalizujemy nasze strony internetowe według wymogów algorytmu Google, w celu zapewnienia widoczności w sieci.
  • Bardzo ważnym elementem, który stosujemy jest odpowiednie wdrożenie i uruchomienie certyfikatu SSL. Dzięki temu zapewniamy użytkownikowi bezpieczeństwo podczas odwiedzania Twojej strony.
  • Zapewniamy hosting oraz zakup domeny – uwzględniając przy tym Twoje możliwości finansowe.
  • Oferujemy pełne wsparcie techniczne i zabezpieczenie strony przed atakami – wirusami.

Tworzenie stron internetowych przez naszych specjalistów jest procesem sprawnym, a przede wszystkim przejrzystym. Na każdym etapie masz wgląd w aktualny stan projektu, a w razie konieczności możliwe jest wprowadzenie satysfakcjonujących Cię poprawek.

NASZA OFERTA TO DEDYKOWANE STRONY INTERNETOWE DLA MAŁYCH I DUŻYCH FIRM, KTÓRZY SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ SKUPIAJĄ LOKALNIE W KATOWICACH, NA ŚLĄSKU ALE RÓWNIEŻ GLOBALNIE NA CAŁĄ POLSKĘ ORAZ ŚWIAT.

Czytelna, intuicyjna oraz estetyczna strona zatrzyma internautę i sprawi, że chętnie
skorzysta z Twoich usług.