Background Image

REKLAMA GOOGLE ADWORDS

Google Ads (Adwords) pozwala na natychmiastowy efekt, całkowitą dowolność, jeśli
chodzi o dobór słów kluczowych.

Promocyjne działanie marketingowe Twojej witryny, to gwarantowana kampania
reklam tekstowych w postaci google adwords.

Czym jest Google Ads ?

Google Ads – to nowoczesny i inteligentny system reklamowy należący do Google uruchomiony 20 października 2000 roku, pozwala on na płatne wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google (w topowych pozycjach) i na stronach, które współpracują w ramach programu Google AdSense.

Kampanie Google Ads

Nasza firma oferuje profesjonalne wsparcie w zakresie prowadzenia Adwords – kampanie Google Ads. Zapewniamy skuteczną optymalizację reklam pod kątem tematyki wyświetlania reklam. Z naszą pomocą w łatwy sposób dotrzesz do docelowej grupy odbiorców, a Twój biznes dzięki temu zyska realną szansę na zwiększenie widoczności w sieci.

Płacisz tylko za odwiedziny Twojej strony !

TwojePodium.pl oferuje kompleksową obsługę dotyczącą reklamy w Google Adwords. Pierwszym krokiem jest założenie konta. W następnym kroku przygotujemy skuteczną kampanię reklamową oraz przeprowadzimy planer słów kluczowych, pod którymi będą wyświetlały się reklamy w Google Ads. Codziennie będziemy monitorować kampanię, przez co zadbamy o jej prawidłowy przebieg.
 • Płacisz tylko za użytkowników zainteresowanych ofertą

  W jaki sposób rozliczane są kampanie Google Ads? Nie musisz obawiasz się o koszty – zapłacisz tylko za realne wejścia na Twoją stronę. Wszystko odbywa się w ramach odgórnie ustalonego budżetu przeznaczonego na konkretną reklamę.

 • Dotrzesz z reklamą do wybranej grupy osób

  Wybrane grono użytkowników widzi Twoją reklamę dokładnie w momencie, w którym szukają tego, co oferujesz w ramach Twoich usług/produktów. Dzięki właściwie dopasowanej grupie docelowej docierasz do tych osób, które mogą stać się Twoim potencjalnym klientem.

 • Wyświetlaj się w wybranej przez Ciebie lokalizacji

  Dzięki odpowiedniej optymalizacji wyświetlimy kampanię reklam odbiorcom, którzy znajdują się w obszarze geograficznym, w którym działa Twoja firma. To ważny element dla pozyskania klientów w konkretnym regionie, wspierający działania w zakresie pozycjonowanie lokalnego.

 • Działaj szybko i skutecznie

  Dobrze zaplanowane kampanie Google Ads są tak naprawdę jednymi z najszybciej przynoszących efekty działań marketingowych. Zastanawiasz się, jak długo będziesz musiał czekać na uruchomienie reklamy? W wielu przypadkach wystarcza zaledwie 24h od jej włączenia.

 • Otrzymujesz widoczność dla wybranych frazach kluczowych

  Analiza branży i Twojej firmy pozwala także w Google Ads na stosowanie tych słów kluczowych, przy pomocy których chcesz być widoczny w wynikach wyszukiwania. Co więcej, możliwe jest też zastosowanie fraz wykluczających.

  Właściwe opracowanie kampanii Google Ads wpływa na cały proces pozycjonowania Twojej strony internetowej. To natomiast generuje zainteresowanie usługami oraz sprzedaż produktów.

Zamów kampanię googe Ads


pozycjonowanie stron gdynia

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zwiększ swoją widoczność w sieci już teraz !