Pozycjonowanie stron - cennik

Podpisując umowę abonamentową płacisz stałą comiesięczną kwotę za pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Pozycjonujemy wspólnie ustaloną i wybraną ilość fraz, które dobieramy na podstawie miesięcznej popularności w Google oraz analizy konkurencji.

Tylko WhiteSeo !

W przeciwieństwie do większości firm, które zajmują się pozycjonowaniem stron, stosujemy bardzo ważną zasadę. Używamy tylko i wyłącznie bezpiecznych metod pozycjonowania strony tzw. whiteSeo. Spamowanie piramidalne automatycznymi programami i systemami wymiany linków jest znacznie tańsze, jednak tego rozwiązania nie uznajemy. Linkujemy tylko i wyłącznie do prywatnych zaplecz SEO, które posiadamy w dużej ilości jak i również do stron / katalogów, które uznawane są przez Google jako przyjazne i naturalne strony.

Strategia w zakresie pozycjonowania stron jest działaniem długoterminowym. Dlatego podejmując współpracę z naszymi klientami, oferujemy początkowe wsparcie i opiekę nad stroną www firmy. Dotyczy to jej rozwoju w perspektywie dłuższego czasu. Podpisując z nami umowę abonamentową, płacisz stałą comiesięczną kwotę za pozycjonowanie Twojej strony internetowej – dlatego nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów.

USŁUGA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Na podstawie comiesięcznych wyników fraz w Google w kontekście ich popularności oraz analizy konkurencji pozycjonujemy Twoją stronę na wybrane słowa kluczowe. Wspólnie podejmujemy decyzję dotyczącą ilości fraz, tak, aby cennik pozycjonowania był dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

WYRÓŻNIA NAS WHITE SEO

W przeciwieństwie do większości firm, które zajmują się pozycjonowaniem stron, stosujemy bardzo ważną zasadę. Używamy wyłącznie bezpiecznych metod pozycjonowania strony tzw. whiteSeo. Spamowanie piramidalne automatycznymi programami i systemami wymiany linków to znaczne obniżenie ceny usługi – takiego rozwiązania jednak nie uznajemy. Linkujemy tylko i wyłącznie do prywatnych zaplecz SEO, które posiadamy w dużej ilości. Wykorzystujemy także katalogi, które uznawane są przez Google jako przyjazne i naturalne strony. To w rezultacie pozwala nam uzyskać najlepsze wyniki.

Usługa Cena Linkbuilding
Pozycjonowanie
lokalne
od 800 zł TAK
SEO
ogólnopolskie
od 1490 zł TAK
Pozycjonowanie
globalne
od 1990 zł TAK
Rozwiązania
dedykowane
cena
ustalana indywidualnie
TAK

Ze względu na indywidualny charakter każdego biznesu, który prowadzisz w sieci, odmienny zestaw fraz kluczowych oraz oferowanych produktów i usług każda wycena pozycjonowania strony przygotowywana jest w oparciu o konkretną specyfikację frazy kluczowej. Podane powyżej ceny pozycjonowania strony internetowej są cenami przykładowymi.W celu otrzymania spersonalizowanej wyceny prosimy o kontakt.

WYBIERZ PAKIET DLA SWOJEGO BIZNESU

 • Pozycjonowanie lokalne polecane jest szczególnie małym firmom, takim które dopiero zaczynają działalność. W zakresie tej usługi proponujemy pozycjonowanie z uwzględnieniem od kilku do kilkunastu fraz.
 • SEO ogólnopolskie skierowane jest do średnich firm – które są obecne na rynku, jednak chcą zwiększyć swoje zasięgi i dotrzeć do nowych klientów. W tym zakresie oferujemy pozycjonowanie na kilkadziesiąt fraz.
 • Pozycjonowanie globalne to usługa dla dużych firm, a także przedsiębiorstw działających w wymagającej branży. W tym przypadku jesteśmy w stanie uzyskać rankowanie na kilkaset fraz ważnych dla biznesu i jego widoczności.

Działania związane z pozycjonowaniem w każdym przypadku dopasowane są do potrzeb klienta, a także jego oczekiwań. Ze względu na indywidualny charakter każdego biznesu w sieci, odmienny zestaw fraz kluczowych oraz oferowanych produktów i usług każda wycena pozycjonowania strony różni się od siebie. Dlatego jest ona przygotowywana jest w oparciu o konkretną specyfikację frazy kluczowej.

Kwoty, które przedstawia przykładowy cennik pozycjonowania są kosztami poglądowymi – jeżeli interesuje Cię spersonalizowana oferta – skontaktuj się z nami – odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Jakie czynniki wpływają na koszta pozycjonowania strony ?

Zastanawiasz się, na jakiej podstawie tworzony jest cennik pozycjonowania dla Twojego biznesu? Przede wszystkim wpływają na niego takie czynniki jak:

 • konkurencja w TOP10 i jej ilość linków
 • profil wyników wyszukiwania
 • liczba wyników wyszukiwania
 • rodzaj branży
 • trudność fraz
 • rodzaj pozycjonowanej frazy – fraza lokalna / faza globalna
 • budowa i zawartość strony internetowej
 • czytelność strony internetowej
 • czas ładowania strony internetowej
 • ogólny content strony www
 • stan oraz historia domeny
 • czas trwania umowy
 • ilość fraz
pozycjonowanie stron zawiercie
pozycjonowanie mysłowice
pozycjonowanie stron sosnowiec